Vytis Valatka. Tarptautinės konferencijos „Vizualumas 2023” kviestiniai pranešėjai: dr. Janis Chakars

2023 m. balandžio 20–21 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete vyks tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Visuality 2023: Media and Comunication in the Age of (Dis)information“ („Vizualumas 2023: medijos ir komunikacija (dez)informacijos amžiuje“). Tai didžiausias, kas dveji metai vykstantis Kūrybinių industrijų fakulteto mokslo renginys, pritraukiantis pasaulinio lygio mokslininkus, praktikus, ekspertus. 2023 m. konferencija – jau septintoji, o jos tema – medijos ir komunikacija (dez)informacijos amžiuje.

2023 m. konferencija išsiskirs iš ankstesniųjų savo plenarine sesija, kurioje pranešimus skaitys net 7 tarptautinio pripažinimo sulaukę mokslininkai. Ankstesniame šios serijos straipsnyje pristatėme vieną iš jų - prof. Aelitą Skaržauskienę. Šiandien maloniuosius arche.lt skaitytojus supažindinsime su svečiu iš JAV - daktaru Janiu Chakars.

Socialinių mokslų docentas daktaras Janis Chakars yra komunikacijos ir skaitmeninių medijų studijų programos vadovas Pensilvanijos Neumanno universitete (Neumann University in Pennsylvania). Jis taip pat yra  Baltijos studijų pažangos asocoacijos (Association for the Advancement of Baltic studies) valdybos ir kasmetinės šios asociacijos konferencijos organizacinio komiteto narys. Savo moksliniuose tyrimuose jis daug dėmesio skiria Baltijos valstybių istorinio, politinio, socialinio ir komunikacinio pobūdžio studijoms. Jo straipsniai publikuojami moksliniuose žurnaluose "Journalism History",  "American Journalism", "The International Journal of Communication", "International Research in Children’s Literature", "The Central European Journal of Communication", "Lituanus". Paskutinis jo mokslinis darbas - kartu su Indra Ekmanis sudaryta knyga "Information Wars in the Baltic States: Russia’s Long Shadow" (Palgrave Macmillan, 2022).

Daugiau informacijos apie konferenciją: https://vilniustech.lt/332105 
Vytis Valatka yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto profesorius.

Kategorijos:

0 komentarai