Vytis Valatka. Tarptautinės konferencijos „Vizualumas 2023” kviestiniai pranešėjai: doc. Monika Mačiulienė


2023 m. balandžio 20–21 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete vyks tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Visuality 2023: Media and Comunication in the Age of (Dis)information“ („Vizualumas 2023: medijos ir komunikacija (dez)informacijos amžiuje“). Tai didžiausias, kas dveji metai vykstantis Kūrybinių industrijų fakulteto mokslo renginys, pritraukiantis pasaulinio lygio mokslininkus, praktikus, ekspertus. 2023 m. konferencija – jau septintoji, o jos tema – medijos ir komunikacija (dez)informacijos amžiuje.

2023 m. konferencija išsiskirs iš ankstesniųjų savo plenarine sesija, kurioje pranešimus skaitys net 7 tarptautinio pripažinimo sulaukę mokslininkai. Ankstesniame šios serijos straipsnyje pristatėme vieną iš jų - prof. Martą Joanną Dynel. Šiandien arche.lt skaitytojus supažindinsime su doc. dr. Monika Mačiuliene.

Vilniaus TECH docentė ir vyresnioji mokslo darbuotoja Monika Mačiulienė yra tarptautinio lygio komunikacijos, vadybos, inovacijų ir medijų tyrėja bei ekspertė. Jos mokslinių interesų laukas apima verčių bendrakūrą mokslinių tyrimų ir inovacinėse veiklose (co-creation of value in R&I), kolektyvinio intelekto kūrimą ir veikimą socialiniuose tinkluose, atvirajį ir piliečių mokslą (open science, citizen science). M. Mačiulienė aktyviai dalyvauja tarptautinėse konferencijose, kongresuose, seminaruose ir tarptautinių mokslo mainų programose. Ji yra apie 35 mokslinių straipsnių autorė ar bendraautorė. Ji taip pat yra visos eilės tarptautinių prestižinių Horizon 2020, Horizon Europe, Erasmus+ programų projektų, siekiančių sinergijos tarp mokslo ir plačiosios visuomenės, vadovė ar vykdytoja. M. Mačiulienė taip pat vadovauja Lietuvos piliečių mokslų asociacijai ir VILNIUS TECH Piliečių mokslo centrui, kurie pagrindinį dėmesį skiria piliečių mokslo idėjų skaidai Lietuvoje ir visame Baltijos jūros regione. 

Daugiau informacijos apie konferenciją: https://vilniustech.lt/332105 
Vytis Valatka yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto profesorius.

Kategorijos:

0 komentarai