Vytis Valatka. Tarptautinės konferencijos „Vizualumas 2023” kviestiniai pranešėjai: prof. Marta Dynel


2023 m. balandžio 20–21 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete vyks tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Visuality 2023: Media and Comunication in the Age of (Dis)information“ („Vizualumas 2023: medijos ir komunikacija (dez)informacijos amžiuje“). Tai didžiausias, kas dveji metai vykstantis Kūrybinių industrijų fakulteto mokslo renginys, pritraukiantis pasaulinio lygio mokslininkus, praktikus, ekspertus. 2023 m. konferencija – jau septintoji, o jos tema – medijos ir komunikacija (dez)informacijos amžiuje.

2023 m. konferencija išsiskirs iš ankstesniųjų savo plenarine sesija, kurioje pranešimus skaitys net 7 tarptautinio pripažinimo sulaukę mokslininkai. Ankstesniame šios serijos straipsnyje pristatėme vieną iš jų - prof. Nico Carpentierį. Šiandien maloniuosius arche.lt skaitytojus supažindinsime su svete iš Lenkijos- prof. Marta Joanna Dynel.

Lodzės (Lenkija) universiteto ir VILNIUS TECH prof. bei vyriausioji mokslo darbuotoja Marta Dynel yra tarptautinio pripažinimo sulaukusi lingvistė ir komunikacijos bei medijų tyrėja ir ekspertė. Jos mokslinių interesų laukas apima socialines medijas, humoro studijas, įvairių pragmatikos šakų tyrimus, filmų ir video diskursus, vaizdinės ir žodinės reklamos retoriką, tarpdisciplininio pobūdžio lingvistinius tyrimus, (ne)madagumo ((im)politeness) studijas, multimodalumo raišką medijose ir pan.  Ji taip pat yra 2 monografijų, virš 150 mokslinių straipsnių autorė, perskaičiusi apie 100 pranešimų nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei kongresuose. Prof. Dynel taip pat yra 10 tarptautinių mokslo žurnalų ir mokslinių knygų serijų redakcinių kolegijų narė arba recenzentė, 3 nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų už mokslinę, edukacinę ir organizacinę veiklą laimėtoja.

Daugiau informacijos apie konferenciją: https://vilniustech.lt/332105 
Vytis Valatka yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto profesorius.

Kategorijos:

0 komentarai