Su Šventuoju Gimimu!

Mieli archetipai, archeologai ir archaikai (būtent taip šįkat norėčiau kreiptis į maloniuosius skaitytojus:),

Kaip ir kiekvienais metais, labai norėčiau palinkėti jums baltų, ramių, šviesių šv. Kalėdų. Tik kad, regis, šiais metais nelabai pavyktų tą padaryti.

Remiantis meteorologinių tarnybų prognozėmis, sniego per Kalėdas nenumatoma. Taigi, baltų Kalėdų turbūt linkėti neverta. 

Ramių Kalėdų linkėti net liežuvis neapsiverčia. Šiame pasaulyje esu jau 50 metų, ir jau nemažai esu pamatęs. Visgi tik pirmą kartą per tą laikotarpį Kalėdas sutinku žiauraus karo akivaizdoje. Karo, kurį agresoriaus šventikai ir šventeivos mėgsta slėpti po šventumo ar net paties Dievo valios kauke. Karo, kuris grasina visą pasaulį panardinti į amžinosios tamsos karalystę.

Tai gal ir šviesių Kalėdų linkėti neverta? Ir čia šių eilučių autoriui, visada įtariai žiūrėjusiam į visuotinai populiarius pozityviosios psichologijos kursus, leiskite visgi būti pakankamai pozityviam. Šviesių Kalėdų linkėti dera, verta, teisinga, reikalinga ir išganinga. Nes būtent per Kalėdas nušvinta pasaulio ir tautų šviesa. Tai pats Jėzus Kristus, kurio šviesą nešdami, dalindamiesi ir skleisdami, įveiksme pasauliui ir tautoms grasinančią tamsą. Tad fiat lux- tebūnie šviesa! 

Su Šventuoju Gimimu.

arche.lt

Kategorijos:

0 komentarai