Vytis Valatka. Tarptautinės konferencijos „Vizualumas 2023” kviestiniai pranešėjai: prof. Asta Zelenkauskaitė


2023 m. balandžio 20–21 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (toliau – Vilnius Tech) vyks 
tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Visuality 2023: Media and Comunication in the Age of (Dis)information“ („Vizualumas 2023: medijos ir komunikacija (dez)informacijos amžiuje“). Tai didžiausias, kas dveji metai vykstantis Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakulteto mokslo renginys, pritraukiantis pasaulinio lygio mokslininkus, praktikus, ekspertus. 2023 m. konferencija – jau septintoji, o jos tema – medijos ir komunikacija (dez)informacijos amžiuje. 

2023 m. konferencija išsiskirs iš ankstesniųjų savo plenarine sesija, kurioje pranešimus skaitys net 7 tarptautinio pripažinimo sulaukę mokslininkai. Šiandien pristatysime pirmąją iš jų – prof. Astą Zelenkauskaitę.

Drekselio (JAV) universiteto ir VILNIUS TECH prof. bei vyriausioji mokslo darbuotoja Asta Zelenkauskaitė yra Lietuvos Respublikos pilietė, šiuo metu gyvenanti JAV. Tai tarptautiniu mastu pripažinta medijų ir komunikacijos tyrėja ir ekspertė. Jos mokslinių interesų sritys: masinė komunikacija, socialiniai tinklai, socialinės medijos, socialinės technologijos, medijų poveikis visuomenei, komunikacijos turinio personalizavimas, skaitmeninė komunikacija, politinė komunikacija ir t.t. Ji yra 2022 m. publikuotos monografijos „Creating Chaos Online: Disinformation and Subverted Post-Publics” (Chaoso kūrimas virtualioje erdvėje: dezinformacija ir sugniuždyta post-visuomenė) autorė, 4 kolektyvinių monografijų ir mokslinių knygų bendraautorė, virš 35 mokslinių straipsnių autorė, perskaičiusi apie 70 pranešimų nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei kongresuose. Ji taip pat yra daugelio tarptautinių mokslo žurnalų redakcinių kolegijų narė arba recenzentė, daugelio tarptautinių apdovanojimų už mokslinę, edukacinę ir organizacinę veiklą laimėtoja.

Daugiau informacijos apie konferenciją: https://vilniustech.lt/332105 

Vytis Valatka yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto profesorius.


Kategorijos:

0 komentarai