Vytis Valatka. Tarptautinės konferencijos “Vizualumas 2021” kviestiniai pranešėjai: prof. Josephas J. Pilotta

2021 m. balandžio 22–23 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (toliau – Vilnius Tech) vyks tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Visuality 2021: Media and Comunication“ („Vizualumas 2021: medijos ir komunikacija“). Tai didžiausias, kas dveji metai vykstantis Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakulteto mokslo renginys, pritraukiantis pasaulinio lygio mokslininkus, praktikus, ekspertus. 2021 m. konferencija – jau šeštoji, o jos tema – medijos ir komunikacija. Atsižvelgiant į pasaulinę pandemijos situaciją, konferencija vyks nuotoliniu būdu, taikant Microsoft Teams platformą.

Kaip jau skelbta ankstesniuose konferenciją pristatančiuose straipsniuose, 2021 m. konferencija išsiskirs iš ankstesniųjų pirmiausiai savo plenarine sesija, kurioje pranešimus skaitys net 6 pasaulinio garso mokslininkai, praktikai ir ekspertai.
Paskutiniame straipsnyje pristatėme pirmąjį šio garbaus šešetuko narį –  Ohajo (JAV) universiteto profesorių Algį Mickūną. Šiandien pakalbėsime apie kitą svečią iš JAV – prof. Josephą J. Pilottą. 

Ohajo valstybinio universiteto (JAV) prof. Josephas J. Pilotta yra tarptautiniu mastu pripažintas sociologas ir komunikacijos mokslo teoretikas, praktikas bei ekspertas. Jo moksliniai interesai apima fenomenologinę filosofiją, sociologiją ir komunikaciją; šiuolaikinę JAV, Europos ir Kinijos socialinę ir politinę teoriją, tarpkultūrinę komunikaciją, socialinių tyrimų metodologiją, komunikaciją ir technologijas, ekonomines inovacijas, šiuolaikinę Kinijos filosofiją ir t.t. J.J.Pilotta yra virš 10 monografijų ir mokslinių serijų knygų, virš 70 mokslinių straipsnių autorius, skaitęs virš 100 pranešimų nacionalinėse, regioninėse ir tarptautinėse konferencijose bei kongresuose. Jis taip pat yra apie 10 tarptautinių žurnalų ir mokslinių knygų serijų vyriausiasis redaktorius ar redakcinių kolegijų narys ir recenzentas, daugelio tarptautinių apdovanojimų už mokslinę, edukacinę ir konsultacinę veiklą laimėtojas.

Daugiau informacijos apie konferenciją: http://visuality.vgtu.lt/index.php/visuality/2021

Vytis Valatka yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto profesorius.


Kategorijos:

0 komentarai