Vytis Valatka. Tarptautinės konferencijos “Vizualumas 2021” kviestiniai pranešėjai: prof. Franzas Fischnalleris

2021 m. balandžio 22–23 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (toliau – Vilnius Tech) vyks tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Visuality 2021: Media and Comunication“ („Vizualumas 2021: medijos ir komunikacija“). Tai didžiausias, kas dveji metai vykstantis Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakulteto mokslo renginys, pritraukiantis pasaulinio lygio mokslininkus, praktikus, ekspertus. 2021 m. konferencija – jau šeštoji, o jos tema – medijos ir komunikacija. Atsižvelgiant į pasaulinę pandemijos situaciją, konferencija vyks nuotoliniu būdu, taikant Microsoft Teams platformą.

Kaip skelbta ankstesniuose konferenciją pristatančiuose straipsniuose, 2021 m. konferencija išsiskirs iš ankstesniųjų plenarine sesija, kurioje pranešimus skaitys net 6 pasaulinį pripažinimą pelnę mokslininkai, praktikai ir ekspertai. Paskutiniame straipsnyje pristatėme penktąjį šio garbiojo šešetuko narį – Linkolno universiteto (Jungtinė Karalystė) profesorių Johną Howkinsą. Šiame straipsnyje pristatysime jau paskutinį minėtojo šešetuko narį: prof. Franzą Fischnallerį iš Italijos. 

2021 m. balandžio 22–23 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (toliau – Vilnius Tech) vyks tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Visuality 2021: Media and Comunication“ („Vizualumas 2021: medijos ir komunikacija“). Tai didžiausias, kas dveji metai vykstantis Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakulteto mokslo renginys, pritraukiantis pasaulinio lygio mokslininkus, praktikus, ekspertus. 2021 m. konferencija – jau šeštoji, o jos tema – medijos ir komunikacija. Atsižvelgiant į pasaulinę pandemijos situaciją, konferencija vyks nuotoliniu būdu, taikant Microsoft Teams platformoje.

Alberto dailiųjų menų akademijos (Italija) prof. Franzas Fischnalleris yra pasaulinio garso skaitmeninių medijų meno kūrėjas, turinio dizaineris, kūrybinių ir meno projektų vadovas ir tarpdisciplininio pobūdžio mokslininkas, vykdantis tyrimus menų, dizaino, technologijų ir komunikacijos srityse. Jis turi daugiau nei 20 metų kūrybinės veiklos patirties skaitmeninių medijų, interaktyviųjų technologijų, virtualios ir papildytos realybių, simuliacijų, stereoskopijos, vizualizacijos sistemų ir“ kt. srityse. Šios veiklos rezultatai – ženklus virtualios ir papildytos realybės, „interaktyvių instaliacijų, virtualių simuliacijų, kūrybinių interfeisų darbų ir projektų skaičius. Prof. Fischnalleris yra apie 10 nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų už kūrybinius bei meninius projektus ir edukacinę veiklą laimėtojas.

Daugiau informacijos apie konferenciją: http://visuality.vgtu.lt/index.php/visuality/2021

Vytis Valatka yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto profesorius.


Kategorijos:

0 komentarai