Vytis Valatka. Tarptautinės konferencijos “Vizualumas 2021” kviestiniai pranešėjai: prof. Asta Zelenkauskaitė


2021 m. balandžio 22–23 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (toliau – Vilnius Tech) vyks tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Visuality 2021: Media and Comunication“ („Vizualumas 2021: medijos ir komunikacija“). Tai didžiausias, kas dveji metai vykstantis Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakulteto mokslo renginys, pritraukiantis pasaulinio lygio mokslininkus, praktikus, ekspertus. 2021 m. konferencija – jau šeštoji, o jos tema – medijos ir komunikacija. Atsižvelgiant į pasaulinę pandemijos situaciją, konferencija vyks nuotoliniu būdu, taikant Microsoft Teams platformą.

Kaip jau skelbta ankstesniuose konferenciją pristatančiuose straipsniuose, 2021 m. konferencija išsiskirs iš ankstesniųjų pirmiausiai savo plenarine sesija, kurioje pranešimus skaitys net 6 tarptautinio pripažinimo sulaukę mokslininkai. Paskutiniame straipsnyje pristatėme antrąjį šio šauniojo šešetuko narį –  Ohajo valstybinio universiteto (JAV) profesorių Josephą J. Pilottą. Šiandien pakalbėsime apie kitą svetę iš JAV – prof. Astą Zelenkauskaitę.

Drekselio (JAV) universiteto prof. Asta Zelenkauskaitė yra Lietuvos Respublikos pilietė, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti JAV. Tai tarptautiniu mastu pripažinta medijų ir komunikacijos tyrėja ir ekspertė. Jos mokslinių interesų sritys: masinė komunikacija, socialiniai tinklai, socialinės medijos, socialinės technologijos, medijų poveikis visuomenei, komunikacijos turinio personalizavimas, skaitmeninė komunikacija, politinė komunikacija ir t.t. Ji yra 4 kolektyvinių monografijų ir mokslinių knygų bendraautorė, virš 35 mokslinių straipsnių autorė, perskaičiusi apie 70 pranešimų nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei kongresuose. Ji taip pat yra daugelio tarptautinių mokslo žurnalų redakcinių kolegijų narė arba recenzentė, daugelio tarptautinių apdovanojimų už mokslinę, edukacinę ir organizacinę veiklą laimėtoja.

Daugiau informacijos apie konferenciją: http://visuality.vgtu.lt/index.php/visuality/2021

Vytis Valatka yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto profesorius.

Kategorijos:

0 komentarai