Maloniai kviečiame į Labdaros ir paramos Fondo “Algojimas” 11-ąjį gimtadienį - PASIKIEMINĖJIMĄ

Nuotrauka iš LPF “Algojimas” Facebook prieskyros
Šių metų birželio 28 d. Labdaros ir Paramos Fondas “Algojimas” švenčia jau 11-ąjį gimtadienį. Šia proga Fondo vadovė ir steigėja Aušra Stančikienė visus maloniai kviečia į gimtadienio renginį jaukiu pavadinimu - PASIKIEMINĖJIMAS. Mielai prisidedame prie kvietimo skelbdami jo tekstą.

“Nuoširdžiausiai dėkodami už bendrystę ir prisidėjimą prie labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ misijos  - keisti  visuomenės požiūrį  į negalią, visokeriopai padėti šeimoms, kuriose auga negalią ir kitus sunkumus patiriantys vaikai, kviečiame į fondo vienuoliktąjį gimtadienį.

Mes daugiau dirbame, nei pasisakome, todėl, plėtodami veiklas ir pakeitę Pojūčių klinikos patalpas į erdvesnes, įsteigę Dienos centrą vaikams, patiriantiems iššūkius, kviečiame pasidžiaugti pokyčiais, prie kurių prisidėjome.

Jūsų laukiame birželio 28 dieną 12 val. naujose fondo biuro, Pojūčių klinikos ir Dienos centro vaikams patalpose, adresu A.Stulginskio g. 3, Vilniuje.

Programoje - Adomo Dimšos, Vakarės Sakalauskaitės ir jos mamos Agnės koncertas, dailės terapija, kaniterapija ir kitos pojūčius maloninančios veiklos. "Švelniuko" eilėraščius vaikams skaitys prof. Vytis Valatka“.

Kategorijos:

0 komentarai