VGTU Kūrybinių industrijų fakultete vyks tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Vizualumas 2019“

Balandžio 25-26 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultete vyks tarptautinė tarpdisciplininė kas dvejus metus organizuojama mokslinė konferencija „Vizualumas 2019: Kūrybinė komunikacija besiformuojančiose konsteliacijose“. Šiais metais į vykstančią konferenciją susirinks per 70 pranešėjų iš 16 pasaulio valstybių. 

Tradicine tapusi konferencija organizuojama jau penktą kartą, į ją susirenka pranešėjai iš įvairių pasaulio šalių: JAV, Taivano, Prancūzijos, Suomijos, Rumunijos, Slovėnijos, Lenkijos, Latvijos, Turkijos, Rusijos, Ukrainos ir kt. Kiekvienais metais konferencijoje nagrinėjami įvairūs vizualumo aspektai filosofinėje, sociologinėje, kultūrinėje, psichologinėje, politinėje, edukologinėje, naujųjų medijų ir kt. perspektyvose. Šiais metais į konferenciją atvyksta pasaulinio pripažinimo sulaukęs filosofas ir kultūrų bei komunikacijos tyrėjas Prof. Algis Mickūnas, Ohajo valstybinio universiteto (JAV) profesorius Josephas J. Pilotta, pasaulinio pripažinimo sulaukęs filosofas ir komunikacijos tyrėjas Prof. Ričardas L. Laniganas  bei daugelis kitų. 

 „2020-aisiais 70 procentų viso turinio internete sudarys vaizdo turinys. Ar būsime tik informacijos vartotojai, ar mokėsime savo mintis reikšti šia komunikacijos forma?“ – klausia Audrius Martinkus, UAB „Mokomieji filmai“ direktorius. 

Kviečiame į Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultetą adresu: Trakų g. 1, Vilnius, balandžio 25-26 d. pasiklausyti A. Martinkaus bei daugelio kitų dalyvių pranešimų.

Daugiau apie konferenciją - http://visuality.vgtu.lt 

Kategorijos:

0 komentarai