Vytis Valatka. VGTU Kūrybinių industrijų fakultete vyks tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Vizualumas 2019“

Balandžio 25-26 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultete vyks tarptautinė tarpdisciplininė kas dvejus metus organizuojama mokslinė konferencija „Vizualumas 2019: Kūrybinė komunikacija besiformuojančiose konsteliacijose“ (Visuality 2019: Creative Communication in the Emerging Constellations). Šiais metais į vykstančią konferenciją susirinks per 70 pranešėjų iš 16 pasaulio valstybių. 

Tradicine tapusi konferencija organizuojama jau penktą kartą, į ją susirenka pranešėjai iš įvairių pasaulio šalių: JAV, Taivano, Prancūzijos, Suomijos, Rumunijos, Slovėnijos, Lenkijos, Latvijos, Turkijos, Rusijos, Ukrainos ir kt. Kiekvienais metais konferencijoje nagrinėjami įvairūs vizualumo aspektai filosofinėje, sociologinėje, ekonominėje, vadybinėje, kultūrinėje, psichologinėje, politinėje, edukologinėje, estetinėje, naujųjų technologijų ir medijų, taip pat tarpdisciplininėje ir kt. perspektyvose. Šiais metais į konferenciją atvyksta pasaulinio pripažinimo sulaukęs filosofas ir kultūrų bei komunikacijos tyrėjas Prof. Algis Mickūnas, Ohajo valstybinio universiteto (JAV) profesorius Josephas J. Pilotta, pasaulinio pripažinimo sulaukęs filosofas ir komunikacijos tyrėjas Prof. Ričardas L. Laniganas  bei daugelis kitų. 

 „2020-aisiais 70 procentų viso turinio internete sudarys vaizdo turinys. Ar būsime tik informacijos vartotojai, ar mokėsime savo mintis reikšti šia komunikacijos forma?“ – klausia Audrius Martinkus, UAB „Mokomieji filmai“ direktorius. Į šį ir kitus aktualius klausimus atsakymų ieškos tiek konferencijos pranešėjai, tiek tradiciškai diskusijose aktyvūs kiti konferencijos dalyviai ir savanoriai.

Tad balandžio 25-26 d. maloniai kviečiame į Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultetą adresu Trakų g. 1, Vilnius, pasiklausyti A. Mickūno, J.J. Pilottos, R.L. Lanigano,  A. Martinkaus bei daugelio kitų iškilių mokslininkų, praktikų ir medijų menininkų pranešimų bei sudalyvauti įdomiose diskusijose.

Daugiau apie konferenciją - http://visuality.vgtu.lt 


Vytis Valatka yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto profesorius.


Kategorijos:

0 komentarai