Tiškevičių rūmų senosiose erdvėse - nemokamas alternatyviosios kultūros festivalis ATLANTIDA18!

3 milijonai ar dar daugiau – tiek žmonių antradienį konkurse ATLANTIDA’18 laimėjo bilietus į kokybiškos alternatyvios muzikos festivalį. Tai turbūt solidžiausias laimėjimas per pastarąjį šimtmetį ir didžiausias kada nors Lietuvoje laimėtas prizas.
Tiesa, laimėjo ir konkurse dalyvavę, ir nedalyvavę asmenys. Taip buvo paneigtas jau kurį laiką galiojantis mitas, kad norint laimėti loterijoje, reikia pirkti bilietą ar bent dalyvauti konkurse.
Laimėtus bilietus bus galima atsiimti jau gegužės 18–19 dienomis Vilniuje, Trakų g. 1, Tiškevičių rūmų senosiose erdvėse, festivalio metu atgimsiančiose alternatyviosios muzikos ritmu. Renginio organizatoriai tikina, kad laikas nebus praleistas veltui. Ant scenos pasirodys ne tik visiems žinomi veidai – Mesijus, „8 kambarys“, „Poliarizuoti Stiklai“, „Ir visa tai, kas yra gražu yra gražu“  – bet ir scenos naujokai ABII, Kedrostubùras, „Strings Of Earth“, Sinage, Noyus it kt.  Meno mylėtojai taip pat neliks nusivylę – rūsiuose galės išvysti Remigijaus Venckaus video projekcijas, prisiliesti prie Justo Miceikos drobių parodos bei patys iš nebenaudojamų knygų su „Keistotekos“ pagalba sukurti nuosavus dirbinius. Renginio dalyvius apie popmuzikos kultūros evoliuciją ir šiuolaikinę situaciją muzikos versle apšviesti sutiko radijo stoties „Lietus“ vadovas Gintaras Zdebskis ir muzikinio gyvenimo legenda Dovydas Bluvšteinas.
Organizatoriai atvirauja, kad įvykus rinkotyros klaidai, bilietų kainas teko nuleisti iki 0 eurų. „Likusius metus gyvensime ant grikių“, – nuoskaudos neslėpė pagrindinis renginio organizatorius.
Pastebėję šią klaidą, festivalio rengėjai paskelbė konkursą, kuriame laimi visi. „Niekam nepatinka pralaimėti. Visiems patinka laimėti“, – savo įžvalgomis dalijosi Ana Luisa Monse, renginio komunikacijos vadovė, dar visai neseniai bendradarbiavusi su viena žymiausių reklamos kompanijų „McCANN“.
Vilniaus gyventojai konkurso laimėjimą sutinka palankiai. Gatvėje užkalbinta atsitiktinė konkurso laimėtoja Aldona iš Viršuliškių pripažįsta, kad laimėti tikrai nesitikėjo: „Negaliu patikėti šia sėkme. Atsivesiu vyrą ir anūkus...“ Kitų metų konkurso dalyviams Aldona linki sėkmės ir primena: „Pasitikėkite savimi, viską darykite užtikrintai ir nepamirškite, kad kai svarbiausia muzika, visa kita – nesvarbu“.
Renginio programą rasite čia.

Kategorijos:

0 komentarai