Kviečiame į VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto renginį „Kūrybiniai sprendimai šiuolaikinėse medijose“

Pridėti antraštę
Kūrybinių industrijų bendruomenė, modernus, talentingas jaunimas, jų mokytojai ir dėstytojai ir visi ieškantieji įkvėpimo, maloniai kviečiami į Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto organizuojamą renginį "Kūrybiniai sprendimai šiuolaikinėse medijose". 

Kūrybiškumas šiandien yra pagrindinis sėkmės variklis. Tai lyg naujas judėjimas, skatinantis išlaisvinti vaizduotę ir, jungiant ją su technologijų inovacijomis, žengti į ateitį originaliems, kupiniems netikėtų idėjų, leidžiančių atrasti ką nors nauja ir vertinga.
Renginio metu, be paskaitų ir seminarų jaunimui ir mokytojams, bus paskelbti ir apdovanoti kūrybinių industrijų ir medijų raštingumo konkurso „Medijų Lietuva“ nugalėtojai.

Renginio programa:

*13.00 – 13.30 val. Registracija 
Renginio atidarymas. Projekto „Clustering Creativity“ pristatymas, 119 aud. 

Moksleivių ir studentų sekcija: vaizdo turinio kūrimas, 119 aud.

*13.30 – 14.30 val. Kūrybiniai sprendimai vaizdo turinio kūrimui. Eigirdas Žemaitis, VGTU Verslo technologijų ir verslininkystės katedros dėstytojas, projekto „Clustering Creativity“ kūrėjas, mokomųjų video kūrėjas. 
*14.30 – 14.40 val. Pertrauka 
*14.40 - 15.40 val. Youtuberio kelias Lietuvoje: ko reikia norint tapti populiariu? Darius Kniūkšta ir Gediminas Gabalis, garsūs Lietuvos youtuberiai, projektų iniciatoriai. 

Mokytojų sekcija: komunikacija ir įvaizdis, 222 kab. 

*13.30 – 14.30 val. Mokytojo įvaizdis medijose: ką galiu padaryti aš? Doc. dr. Živilė-Sederevičiūtė-Pačiauskienė, VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto dekanė, taip pat veda seminarus ir teikia konsultacijas verslo įmonėms dalykinės komunikacijos, protokolo, verslo etiketo, įvaizdžio formavimo temomis.
*14.30 – 14.40 val. Pertrauka
*14.40 - 15.40 val. Medijų menas. Doc. dr. Remigijus Venckus, VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto, Pramogų industrijų katedros vedėjas, žinomas kaip medijų kultūros ir meno kritikas, taip pat kuria eksperimentinę fotografiją, kuruoja kultūros kritikos projektą „Kultūros kirtis“.

Konkurso „Medijų Lietuva“ rezultatų skelbimas, 119 aud. 

*16.00 – 16.45 val. Kūrybinių industrijų ir medijų raštingumo konkurso „Medijų Lietuva“ nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimas. 
*16.45 val. Renginio pabaiga 

Registracija į renginį: https://goo.gl/JxgN4G 
Informacija apie konkursą „Medijų Lietuva“: https://goo.gl/UA8Zie 

Kategorijos:

0 komentarai