Pristatome naują „Katalikų pasaulio leidinių“ knygą


Šventasis Teofanas Atsiskyrėlis. KAS YRA DVASINIS GYVENIMAS IR KAIP JAM NUSITEIKTI. Iš rusų kalbos vertė Dalia Saukaitytė. – Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2017. – 240 p.

Šv. Teofanas Atsiskyrėlis (Georgijus Govorovas, 1815–1894) – Ortodoksų Bažnyčios vyskupas, publicistas, pamokslininkas.

Knyga „Kas yra dvasinis gyvenimas ir kaip jam nusiteikti – tėvo Teofano laiškai savo dvasios dukrai, jaunai merginai, kuri nenori tekėti, bet į vienuolyną eiti taip pat nėra nusiteikusi. Tai pati garsiausia tokio pobūdžio šv. Teofano Atsiskyrėlio knyga – laiškų apie dvasinį gyvenimą rinkinys, kuriame teoriniai klausimai persipina su praktiniais tėvo Teofano patarimais. Šventasis nuoširdžiai apmąsto adresatei kylančias problemas ir jas padeda išspręsti vadovaudamasis turtingu dvasiniu Bažnyčios palikimu ir savo patirtimi. Knyga „Kas yra dvasinis gyvenimas ir kaip jam nusiteikti" – atviras ir tikslus žmogaus vidinio gyvenimo aprašymas. Joje atsiveria ilgas žmogaus kelias į Dievą ir visi tame kelyje tykantys pavojai. 

Knygą galite įsigyti knygynuose „Katalikų pasaulis“ Vilniuje, Pranciškonų g. 3/6 ir Šventaragio g. 4.

Kategorijos:

1 komentarai

  1. "В области экклезиологии Феофан, помимо новозаветной Церкви, признавал «Ветхозаветную Церковь»[28]. Феофан критикует «папистов» и «протестантов», которые ввергли Европу в кризис «лжеверия, неверия и индифферентизма"

    AtsakytiPanaikinti