Pristatome naują „Katalikų pasaulio leidinių“ knygą

Leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“ neseniai išleido Anthony Bloomo (Antonijaus Surožiečio) knygą „Gyventi malda“ iš knygų serijos  „Bibliotheca Christiana“.

Garsaus stačiatikių arkivyskupo knyga padeda skaitytojui ieškoti maldos ir kasdienio gyvenimo vienybės, kviečia iš naujo permąstyti gerai žinomų maldų žodžius, moko nuoširdžiai melstis ir atsako į klausimą, kodėl kai kurios maldos, mūsų nuomone, nesulaukia Dievo atsako.

Malda nėra nuoširdi, jei ji „negyva“, nesusijusi su veiksmais, elgesiu ir gyvenimu. Tai pagrindinė šios arkivyskupo Anthony Bloomo knygos apie maldą mintis.

Arkivyskupas Anthony, kurio asmeninis dvasingumas giliai įsišaknijęs Rytų ortodoksijos tradicijoje, išsamiai ir paprastai nagrinėja daugelį paplitusių klaidingų nuomonių apie maldą.


Malda padeda mums skverbtis per tuščių, beprasmių smulkmenų džiungles, supančias daugelį iš mūsų, ji padeda surasti kelią link to, kas tikra, nuoširdu, patvaru ir patikima: „Turime su šaknimis išrauti visa, kas beprasmiška ir smulkmeniška mumyse bei santykiuose su kitais. Geriau kreipti dėmesį tik į tai, ką galėsime nusinešti į amžinybę.“

Kategorijos:

0 komentarai