Padovanokime vasarą vaikams su negalia!

Labdaros ir paramos fondas „Algojimas" duomenimis, Lietuvoje gyvena per 30 000 neįgalius vaikus auginančių šeimų. Mielieji, neužsimerkime ir nenusisukime nuo tų, kuriems labiausiai reikia pagalbos — visi kartu suteikime galimybę negalią turintiems vaikams ir jų šeimoms dalyvauti savaitės trukmės psichosocialinės reabilitacijos stovyklose SPALVOTA VASARA SODYBOSE. Trijų asmenų šeimos kelialapio kaina — 1530 Lt. 

Vienas Jūsų įsigytas kuponas — 5 litų vertės parama nakvynės išlaidoms padengti, papildomoms kineziterapeuto, psichologo paslaugoms, dailės ir muzikos terapijai apmokėti. Kviečiame įsigyti tiek kuponų, kiek galite paaukoti, juk mūsų tikslas kilnus — kuo daugiau laimingų šeimų! Kuponus galite įsigyti čia.

Labdaros ir paramos fondas „Algojimas" dirba su šeimomis, kuriose auga negalią turintys vaikai ir šiais metais ketina rengti jau šeštus metus iš eilės vyksiančias psichosocialinės reabilitacijos stovyklas SPALVOTA VASARA SODYBOSE, kurioje nemokamai dalyvauti kviečiami negalios paliesti vaikučiai bei jų šeimos nariai.

Šią vasarą daugelis Lietuvos gyventojų džiaugsis galimybe ištrūkti į gamtą ar kurortą, o neįgalius vaikus auginančioms šeimoms tokie potyriai tėra graži svajonė. Anot specialistų, didžiausia bėda ne ta, kad neįgalų vaiką auginantys tėveliai būna nepasiturintys. Labai dažnai aplinkybės susiklosto taip, kad mama ar tėtis yra priversti savo atžalėlę globoti 24 valandas per parą, visiškai negalėdami atsitraukti. Esminė priežastis ta, kad valstybė neskiria lėšų neįgalius vaikus auginančių šeimų psichosocialinei reabilitacijai, todėl organizatoriai yra priversti kreiptis į privačius asmenis ar įmones. Juk pailsėti turi ne tik vaikai, bet ir jų šeimos nariai!
Mielieji, suteikite galimybę negalią turintiems vaikams ir jų šeimoms nemokamai dalyvauti savaitės psichosocialinės reabilitacijos stovyklose SPALVOTA VASARA SODYBOSE! Vienas Jūsų įsigytas kuponas — 5 litų vertės parama nakvynės išlaidoms padengti, papildomoms kineziterapeuto, psichologo paslaugoms, dailės ir muzikos terapijai apmokėti. Kviečiame įsigyti tiek kuponų, kiek galite paaukoti! 

Stovyklų tikslas — vasarą vykdyti neįgalaus vaiko ir jo šeimos psichosocialinę reabilitaciją: skatinti neįgalių vaikų, jų tėvų ar globėjų socialinę integraciją, didinti jų pasitikėjimą ir orumą, sukurti palankias sąlygas saviraiškai bei meniniams gebėjimams atsiskleisti. Šiemet stovyklos prasideda birželio 16 d., planuojamos 10 pamainų, kuriose dalyvaus 105 šeimos. 

Su neįgaliais vaikais bei jų tėveliais dirbs patyrę specialistai, kurie įgyvendins:
meno terapiją (dailės, muzikos, šokio);
šeimos ekologinio žemėlapio metodą;
fraktalinio piešimo metodą;
konstruktyvaus pokalbio metodą;
šeimos konsteliacijos metodą;
konsultavimą.
Trijų asmenų šeimos kelialapio kainą — 1530 Lt — sudaro:

  
2008 m. įkurtas labdaros ir paramos fondas „Algojimas" — vienintelė organizacija Lietuvoje, dirbanti su šeimomis ir šeimoms, kuriose auga negalią turintys vaikai, nepriklausomai nuo negalios lygio ir pobūdžio. Stengdamasis keisti visuomenės požiūrį į negalią, fondas vykdo socialinius, sociokultūrinius projektus, rengia mokymo programas tėvams, specialistams, verslo įmonėms ir kitiems, kuria ir vykdo pagalbos negalią turinčiam vaikui ir jo šeimai programas. Šeimų socialinės reabilitacijos stovyklas fondas rengia nuo fondo įkūrimo (2008 m.).

Beta.lt garantuoja, kad surinkti pinigai pasieks šeimas, auginančias vaikus su negalia (Beta.lt kolektyvas įsipareigoja Jums pateikti detalią ataskaitą apie panaudotus pinigėlius) ir savo ruožtu prisiima VISUS organizacinius bei administracinius kaštus.

Gera prisiminti, kad pernai — 2013 m. vasarą — visi kartu 10 šeimų suteikėme galimybę pailsėti ir pramogauti tokiose šauniose vasaros stovyklose.

Mielieji, labdaros ir paramos fondas „Algojimas" kartu su Beta.lt kolektyvu nuoširdžiai dėkoja už Jūsų gerumą ir linki, kad išreikštas lojalumas mažiesiems negalią turintiems vaikams ir jų šeimoms atneštų didelį finansinį ir moralinį pelną. Nepamirškite, gerumas pildo svajones!


Kategorijos:

0 komentarai