Laimingos mokyklos dienos...

Nepavykus į Lietuvos darželius prastumti projekto „Gender Loops“ ir dviprasmiškų knygelių „Kai Rikė buvo Rasmusas“ bei „Kai Frederikas buvo Frida“, nusitaikyta į aukštąsias mokyklas, rengiančias pedagogus. Naujieji pranašai mokytojams parengė metodines knygeles, mokančias, kaip kalbėti apie lytines mažumas, šeimų įvairovę ir lyčių stereotipus. Nauja propagandinė informacija tėvams ne juokais sukėlė nerimą.

Nors nesulaukusi plačiosios žiniasklaidos dėmesio, internetinėje erdvėje jau gana plačiai paplito, o ir visus Seimo narius pasiekė informacija, apie Kauno Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vykdomą Mokymosi visa gyvenimą programos projektą „Laimingų dienų mokykla“ ir jo ribose parengtą mokymo priemonių rinkinį mokytojams „Laimingos mokyklos dienos“. Atvirai reiškiamas šios priemonės dalies tikslas – įtraukti mokymą apie seksualines mažumas į mokyklinį ugdymą ir pateikti kitokias nei vyro ir moters sudaroma šeima lyčių santykių formas kaip lygiavertes, priimtinas ir galimai pasirinktinas alternatyvas.
Apie tai prie "Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimo" apskritojo stalo diskutavo Vilniaus arkivyskupijos šeimos centro direktorius Algirdas Petronis, jaunimo sąjungos pirmininkas Julius Panka, Seimo narys Povilas Urbšis. Diskusiją vedė LRS narys Gediminas Jakavonis.

Šaltinis: www.suzalgiriu.lt


Kategorijos:

0 komentarai