Išpildykime neįgalių vaikučių svajones (I). Urtelės istorija

Mielieji, neužsimerkime ir nenusisukime nuo tų, kuriems labiausiai reikia pagalbos! Lietuvoje yra labai daug šeimų, auginančių vaikus su negalia. Jie, kaip ir visi kiti, turi kalėdinių norų ir prašo žemiško stebuklo — vilties gyventi, tikėti ir mylėti... Labdaros ir paramos fondas „Algojimas" kartu su Beta.lt kolektyvu kviečia Jus kartu išpildyti penkių vaikučių — URTĖS, AURIMO, KRISTUPO, MATO ir UGNIAUS — kalėdines svajones!

Labdaros ir paramos fondas „Algojimas" siekia įvairiapusiškai padėti šeimomis, kuriose auga negalią turintys vaikai. Veiklą pradėjęs dar 2008 metais, be kitų projektų ir labdaringos veiklos, fondas vykdo labdaros renginių ciklą IŠTIESK GERUMUI RANKĄ ir penktus metus iš eilės kviečia jungtis bendriems darbams. Tad prisijunkite ir Jūs, juk taip gera dalinti gerumu!

Kartu sukurkime kalėdinį stebuklą ir išpildykime penkių vaikučių — URTĖS, AURIMO, KRISTUPO, MATO ir UGNIAUS — kalėdines svajones. Vienas Jūsų įsigytas kuponas — 5 litų vertės parama vaikučiams. Kviečiame įsigyti tiek kuponų, kiek galite paaukoti!

Šiandien pirmoji - URTĖS - istorija

Viskas prasidėjo, kai Urtei tebuvo 3,5 m. — mergaitė susirgo vėjaraupiais: sutriko pusiausvyra, koordinacija ir regėjimas, kol galiausiai Urtelė apako. Gydytojai nustatė vieną iš autoimuninių ligų, kuri pažeidžia ne tik regos, bet ir stuburo nervus. Tiesa, dar prieš porą mėnesių aštuonmetė puikiai vaikščiojo, tačiau pastaruoju metu jos sveikata labai pablogėjo. Nuo pat pirmos dienos, vos sužinoję diagnozę, Urtės tėveliai Dalius ir Vaida Skliutai nepailsdami ieškojo būdų, kaip būtų galima padėti dukrai ir išbandė įvairiausius gydymo būdus. Tačiau jie nepadėjo. 

Prieš porą metų alytiškiai per televiziją išgirdo apie kliniką tolimajame Rusijos mieste Ufoje, kur specialios medžiagos pagalba medikai veikia regos nervus. Po ilgo domėjimosi ir susirašinėjimo, praėjusį spalį šeima ryžosi kelionei. Ateinančių metų gegužę mergaitės vėl laukia tolima kelionė. Jeigu viskas klostysis sėkmingai, ypatingos rusų mokslininkų atrastos medžiagos pagalba bus mėginama atgaivinti ne tik akių, bet ir stuburo nervus. Vaida ir Dalius tvirtai tiki, kad operacijos jų dukrai padės, tačiau jiems labai trūksta pinigų. Visi kartu padėkime sutaupyti Urtės akių operacijoms.


Mielieji, nelikime abejingi, juk taip gera padėti kitiems! Per daugiau nei metus išpildėme begalę Jūsų svajonių... Šį kartą prašome Jūsų prisidėti prie stebuklo ir paaukoti 5 litus (1 kuponas, o esant galimybei, kviečiame prisidėti ir dar daugiau — tai galite padaryti įsigydami keletą kuponų).

KUPONĄ GALITE ĮSIGYTI ČIA.

P. S. Beta.lt garantuoja, kad surinkti pinigai pasieks šiuos likimo nuskriaustus vaikus (Beta.lt kolektyvas įsipareigoja Jums pateikti detalią ataskaitą apie panaudotus pinigėlius) ir savo ruožtu prisiima VISUS organizacinius bei administracinius kaštus bei papildomai prisidės prie surinktos sumos.

Gera prisiminti, kad pernai labdaros ir paramos fondas „Algojimas", Beta.lt kolektyvas ir JŪS padėjome išpildyti AUSTĖJOS, VAKARĖS, DEIMANTO, ILJOS ir ELZĖS svajones! Jūsų paaukoti pinigėliai palengvino šių vaikučių bei jų tėvelių kasdienybę. Kilnūs tikslai pasiekti — daugiau informacijos rasite čiaDėkojame už Jūsų gerumą! :)

Šaltinis: www.beta.lt


Kategorijos:

0 komentarai