Kviečiame į XX –ąją tarptautinę Tomo Akviniečio vasaros mokyklą “Etika III tūkstantmetyje”

Šių metų liepos 1-12 dienomis, Klaipėdos universitetas, bendradarbiaudamas su  Hiustono (JAV) Šv. Tomo ir Mykolo Romerio universitetais, Bolonijos (Italija) Šv. Tomo institutu, Tarptautine Tomo Akviniečio asociacija (Italija), Lietuvos dominikonų pasauliečių III ordinu, organizuoja dvidešimtąją tarptautinę Tomo Akviniečio vasaros mokyklą „Etika trečiajame tūkstantmetyje“. 

Paskaitos vyks Klaipėdos universitete, Humanitarinių mokslų fakultete, 216 auditorijoje (H. Manto g. 84, Klaipėda).  Paskaitas skaitys ir seminarus ves žymūs viduramžių filosofijos, etikos bei antropologijos tyrėjai prof. dr. Vincenzo Benetollo (Bolonija, Italija), prof. dr. Kevin W. Gray (Jungtiniai Arabų Emyratai), prof. dr. John F. X. Knasas (Hiustonas, JAV), prof. dr. August Sladek (Vokietija). Paskaitos ir seminarai vyks anglų bei lotynų kalbomis su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą. 

Seminarų metu klausytojai ne tik susipažins su originaliais Tomo Akviniečio ir Meisterio Eckharto tekstais lotynų-anglų-lietuvių kalbomis ir jų šiuolaikiniais komentarais, bet ir aktyviai dalyvaus diskusijose, vertinant žmogaus poelgių moralumą, gvildens politikos, teisės bei dorovinių nuostatų taikymą viešajame valstybės gyvenime. Mokyklos tikslas yra ne tik perteikti žinias, bet ir ugdyti komunikacinius įgūdžius, skiepyti dorovines nuostatas ir tolerantišką požiūrį į europinę kultūrą. 

 Prieš prasidedant mokyklos darbui, birželio 28-29 d. vyks tarptautinė konferencija „Kultūrų dialogas: platoniškoji tradicija ir šiuolaikinis tomizmas“. Visus norinčius dalyvauti šioje mokykloje ir konferencijoje kviečiame registruotis Tęstinių studijų institute. Kontaktinis asmuo: vyres. metodininkė Vilija Trumpickienė (el. paštas: vilija.trumpickiene@yahoo.com, tel. 8-46-398586). Užsiregistravusieji į konferencija ar į vasaros mokyklą pedagogai gaus kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus.

Mokyklos programą rasite čia

Šaltinis: www.ku.lt


Kategorijos:

0 komentarai